O mnie

Nazywam się Patrycja Malinowska, a to jest mój blog w nowej odsłonie. Szpilki na betonie o 180 stopni później.

Piszę o szyciu, fotografii i o własnym biznesie.

Zawodowo budowlaniec, łopata i majzel nigdy mi obce nie były. Jednak w po urodzeniu dziecka zapragnęłam zmian. A jak kobieta sobie coś postanowi to lepiej nie wchodzić jej w paradę.

Tak właśnie powstał mój własny pierwszy biznes. La Bambam – marka produktów dla dzieci i niemowląt gdzie każdego dnia łączę pasję szycia z pracą zawodową oraz rozwojem osobistym.

Moje motto życiowe to “Żyj w zgodzie z sobą, uwierz w siebie i spełniaj marzenia”. To właśnie jest fundament każdego mojego wpisu na blogu. 

Szpilki na betonie to miejsce gdzie dzielę się swoją wiedzą w temacie szycia, fotografii i prowadzenia własnego biznesu. Miejsce gdzie chcę pokazać, że pomimo wielu przeciwność losu CHCIEĆ TO MÓC!

Czas po urodzeniu dziecka nie zawsze był dla mnie sielanką. Pogarszający się stan zdrowia (choroby autoimmunologiczne), złe samopoczucie były mi coraz cięższą kulą u nogi. Powiedziałam sobie, że nie chcę tak żyć. Kolejny raz postanowiłam wywrócić swoje życie  o 180 stopni. Zmienić niemal wszystko i razem z przyjaciółką stworzyć projekt, o którym niebawem usłyszycie.